Blog

Jak zorganizować własną wystawę malarstwa ?

Jak zorganizować własną wystawę malarstwa ?

Zrobić wystawę twojego malarstwa , rysunków, rycin, zdjęć lub innych MEDIÓW drukowanych, to wspaniałe doświadczenie, bardzo miło, i choć wymaga dość dużego wysiłku, myślę, że zawsze przynosi dobre owoce. Ja również uważam, że to najlepszy sposób, aby sprzedawać dzieła sztuki, przynajmniej w bardziej klasycznym stylu.Ale nawet, aby dobrze jeździć wystawę, należy dowiedzieć się, lub pomyśleć najpierw pewne rzeczy.Temat ten daje wiele jeśli, bo to nauczyć się sprzedawać. Dziś chcę podzielić się doświadczeniem przyjaciel artysta, który wysłałem pocztą swoją metodę, aby zrobić dobrą ekspozycję. Bardzo dobre pomysły, i mam nadzieję, że wiele osób może skorzystać. Sformułowania, krok po kroku, i dobrze wyjaśnione, jak montować wystawę.

wystawa obrazów
Główny cel : umieścić moje obrazy w najbardziej sprzyjających warunkach do sprzedaży.Badania miejsc, gdzie mogę przeliterować.Zaczynamy szukać odpowiedzi na pytanie:

Gdzie zoranizować wystawę?

Praktycznie usunę wprowadzania tego prawdopodobieństwa. Wiem, że informacje przez doświadczonymi kolegami, którzy, choć brali naszą jakość mojej pracy, nie będą domagać się przyznania pieniędzy, ważne jest, aby, jak i Wynajem pomieszczenia, a także katalog i Puchar otwarcia, na koszt wykonawcy. Oprócz tego, wymagają wysoki procent prowizji za sprzedaż bez zabezpieczenia z góry żadnych wyników. Odsetek wynosi zwykle około 30-40 %, co zmusi zwiększyć “mojego” netto-cena 50%, oprócz początkowej inwestycji w fundusz stracił.Dla przykładu wystawa malarstwa i rysunku Józefa Panfila.

Wykluczają też jakiś mały “galeria” /warsztaty w ramce lub sklep internetowy mebli, który jest w pobliżu domu, gdzie, być może, będą gotowi wystawić za niewielki procent o sprzedaży lub przeniesienia jakiegokolwiek dzieła. Myślę, że już nie jest odpowiednią stronę internetową, chociaż przyznam, że byłoby dobrą opcją do rozważenia w moje przedsięwzięcia, daj mi znać, w parafii, pokazując dzieła, w małych ilościach.

Centra kultury Komunalnych zależnych Gmin wyświetlane są na tyle otwarci na widoku początkujących artystów, a niektóre z nich wyposażone sale wystawowe bardzo dobry program.W dużych miastach, w różnych okręgach wyborczych, listy oczekujących może różnić się od sześciu miesięcy do półtora roku. Zazwyczaj wszystkie wystawy zostały urządzone w okresie 15 dni. W moim przypadku, na początku, jest to jeden z wariantów, który uważam za bardziej interesujące, choć mówią, że czekać rok. Ponadto, byłoby bardzo korzystne, gdyby mógł dostać miejsce w niedalekiej samym Sercu Kulturalnej dzielnicy.

Malarstwo zasługuje na cenną oprawę cenną oprawę

Jeśli szukam w Internecie lokalnych w tym rodzaju, które odbywają się na wystawach, mogę łatwo znaleźć w moim mieście, w dwudziestu lub trzydziestu hoteli, kawiarni, barów i restauracji, w których pokazują zwykle.Typowe lokalne młodzieży mogą być odpowiednie do zdjęcia, rysunku lub malarstwa, które są zwykle oferowane w cenach bardziej przystępnych cenach, niż te, które myślę, oceń moje obrazy olejne.Co do restauracji i kawiarni, społeczeństwa zwracają się do nich w zasadzie do jedzenia lub porozmawiać przy stole negocjacji, chociaż mogą rzucić okiem na ozdoby.Hotele-jest to ciekawa opcja na wystawę , wiem z doświadczenia znajomych/kolegów. Hotel stara się zachować i/lub podnieść swój prestiż w oczach swoich stałych klientów w parze, że im kulturalnych atrakcji.

Najbardziej logiczne jest to, że wśród gości, podróżnik, przechodzącej przez miasto, nie będziesz mieć żadnych klientów, ale środowisko może być dobrym “pułapka na myszy”.To nie jest trudne do uzyskania, że przestaliśmy korzystać z miejsca na kilka dni w zamian oddam im dzieła, w tym mogą pomóc, oferując skromny Agape otwarcia lub dostarczyć nam produkty oraz obrazy na wystawę, na ich koszt, jeśli my sami lub ktoś z twoich znajomych robimy kelnerów.Krótko mówiąc, biorę pod uwagę możliwość, którą mają wszystkie hotele i odrzuceniu innych zakładach żywienia zbiorowego.

 

Rodzaje malarstwa

Rodzaje malarstwa

Sucha, wosk i olej pastel

Kredki można podzielić na trzy rodzaje – sucha, olej i wosk. Piasek pastel składa się z pigmentu z olejem lnianym od kompresji. Podobnie, suchy, miękki, za wyjątkiem tego, że olej nie jest używany . W centrum kredki wysokiej jakości wosku z pigmentami. Lekka ropa jest materiał, suchej i analog służy do i szkolenia w dziedzinie czysto artystycznej. Ołówek dla nadania efektu miękkiego przejścia i miękkie kolory.

Istnieją dwa główne rodzaje suche pastele: twarde i miękkie. Miękkie pastele wykonane są głównie z czystego pigmentu, z małą ilością spoiwa. Nadają się do szerokich pociągnięć. Ciężka pauza jest bardzo trudne, ponieważ zawierają więcej materiałów kompozytowych. Są one idealne do rysowania, a można wykorzystać masę cienkich linii i dbałość o szczegóły.

Rysunek ołówkiem tekstury na powierzchnię. Te rysunki, jak zwykle w kolor. Papierów wartościowych sygnału, jest dobierana indywidualnie w zależności od zadań. Biały papier przeszkadza nasycenie kolorów podstawowych.

Istnieją trzy rodzaje papieru do pasteli-typu papier ścierny używany do arkuszy grafiki i sprzedać dużych rozmiarach; płyty światło składa się z małych cząstek korki; papier. Można też użyć papieru do akwareli. Papier akwarelowy dobrze użyć do przygotowania kawy lub herbaty.

 

Malowane farbami akrylowymi

Farby akrylowe szybko schną, farby, zawieszonych w akrylowej emulsji polimerowej . Uważa się, że pierwsze farby akrylowe pojawiają się w Niemczech [6] w dwadzieścia lub trzydzieści lat xx wieku można nadal używać . Do użytku komercyjnego i przemysłowego pierwszego farby akrylowe zostały wymyślone w latach 1946 i 1949 farba akrylowa na bazie wody zaczynają sprzedawać się jak farba lateksowa do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń w domu, jednak dyspersji akrylowej, bez użycia lateksu pochodzącego z naturalnego drzewa kauczukowego. W zależności od stopnia polimeryzacji, rozpuszczalników, głównie, toluen lub ksylen, więc kolor Typ został wprowadzony w dziedzinie budownictwa i architektury , wielu artystów i różne firmy zaczynają badać możliwości ich wykorzystania do innych celów i odkryć nowe aplikacje. Farba akrylowa, opracowany specjalnie dla artystów, aby pojawić się na rynku w 1950 roku. W sześćdziesiąt lat xx wieku pojawiają się, farby akrylowe, tak jak наступающая nowoczesne, o wysokiej lepkości. [7]

Akrylowy można wymieszać z wodą do rozcieńczania, jeśli to konieczne. Wykonany jest na bazie żywic syntetycznych, tworzyw sztucznych, poliakryle, co powodować pigment “przyklejają się” do nich, w przeciwieństwie do korzystania z oleju lnianego i innych naturalnych olejów z innymi metodami. Pozwala szybko wysuszyć akrylowy czysty, a także rozpuszczalników. Gdy obraz wyschnie, Kolor czarny.

Akrylowa farba może być stosowana na każdej powierzchni, jeśli nie to gruby. Zawiera, szkła, drewna, metalu, tkanin i innych powierzchni. Dużą zaletą tego typu kolory i zdjęcia z nich, co pozwoli uzyskać pękanie farby, jak to się dzieje z farby olejnej. Jego zaletą jest to, że inne praktycznie nie pachną.

Akwarela

Akwarele (nazywają akwarelowe) malowany farbą, co neguje предоплат w wodzie i szczoteczką na papier i w tradycji Wschodniej ( Chiny , Japonia , Korea ) i często na powierzchni tekstyliów. Podstawowy materiał stosowany w produkcji farb, niesamowicie realistycznie miód i dziąseł. Oprócz klasyczny kolor wody dziś, rozproszone i niezwykle realistyczny ołówek, który dodatkowo wzbogaci możliwości tej technologii.

Odcienie nadają jasne, przestronne. Technika malowania obejmuje zastosowanie farby tak, że świeci na biało podstawą. Podoba mi się gra kolorów więcej, niż podany obwód. Częściej ta podstawa, na której farba jest mokra. W przeciwieństwie do innych platform z techniką, mieszać kolory, łatwo połączyć z gwaszem i rysunek tuszem .

 

Malarstwo Tempera

Zarazy mięsożernych jest dominujący, a podstawowy model powszechne malarstwo w Europejskim Średniowieczu. farby same w sobie są jednym z najstarszych. Przed wynalezieniem i dystrybucji farb olejnych, XV-XVII wieku, atrament temperatury, są główną treścią obrazu. Uważa się, że ojczyzną farbą olejną Afganistanie, a następnie przeniosła się do Europy. Są one bardziej skomplikowane, niż tempera i stopniowo je umieścić. Temperowe farby do tej pory są używane w piśmie Świętym, zwłaszcza w Prawosławiu.

Sarkofagi egipskich faraonów malowane z temperaturą. W indiach znaleziono w graffiti na kamieniu z tego rodzaju sprzętem. Bizantyjskie artyści również korzystać z tej techniki. Wszystkich zachowanych dzieł michała Anioła temperatury jaja.

Było to, że żółtko został dodany pigment . Niektóre pigmenty stosowane w przeszłości, nie są toksyczne. Темперные farby, jak zwykle, szybko wysycha . Historycznie, najczęściej używane na podstawie z drewna. Obecnie przygotowuje się na bazie suchego proszku, naturalnych barwników lub ich syntetyczne odpowiedniki. Ramiennej Podstawy temperatury barwowej przy użyciu emulsji – naturalne (mieszane z żółtka, wody, soki roślin, rzadko-tylko freskach – ropa naftowa) lub sztuczne (kleje, tworzywa sztuczne). Temperatura, malarstwo, różne techniki. Cienką warstwę glazury, ale grube.