Rodzaje malarstwa
June 18, 2015

Jak zorganizować własną wystawę malarstwa ?

Zrobić wystawę twojego malarstwa , rysunków, rycin, zdjęć lub innych MEDIÓW drukowanych, to wspaniałe doświadczenie, bardzo miło, i choć wymaga dość dużego wysiłku, myślę, że zawsze przynosi dobre owoce. Ja również uważam, że to najlepszy sposób, aby sprzedawać dzieła sztuki, przynajmniej w bardziej klasycznym stylu.Ale nawet, aby dobrze jeździć wystawę, należy dowiedzieć się, lub pomyśleć najpierw pewne rzeczy.Temat ten daje wiele jeśli, bo to nauczyć się sprzedawać. Dziś chcę podzielić się doświadczeniem przyjaciel artysta, który wysłałem pocztą swoją metodę, aby zrobić dobrą ekspozycję. Bardzo dobre pomysły, i mam nadzieję, że wiele osób może skorzystać. Sformułowania, krok po kroku, i dobrze wyjaśnione, jak montować wystawę.

wystawa obrazów
Główny cel : umieścić moje obrazy w najbardziej sprzyjających warunkach do sprzedaży.Badania miejsc, gdzie mogę przeliterować.Zaczynamy szukać odpowiedzi na pytanie:

Gdzie zoranizować wystawę?

Praktycznie usunę wprowadzania tego prawdopodobieństwa. Wiem, że informacje przez doświadczonymi kolegami, którzy, choć brali naszą jakość mojej pracy, nie będą domagać się przyznania pieniędzy, ważne jest, aby, jak i Wynajem pomieszczenia, a także katalog i Puchar otwarcia, na koszt wykonawcy. Oprócz tego, wymagają wysoki procent prowizji za sprzedaż bez zabezpieczenia z góry żadnych wyników. Odsetek wynosi zwykle około 30-40 %, co zmusi zwiększyć “mojego” netto-cena 50%, oprócz początkowej inwestycji w fundusz stracił.Dla przykładu wystawa malarstwa i rysunku Józefa Panfila.

Wykluczają też jakiś mały “galeria” /warsztaty w ramce lub sklep internetowy mebli, który jest w pobliżu domu, gdzie, być może, będą gotowi wystawić za niewielki procent o sprzedaży lub przeniesienia jakiegokolwiek dzieła. Myślę, że już nie jest odpowiednią stronę internetową, chociaż przyznam, że byłoby dobrą opcją do rozważenia w moje przedsięwzięcia, daj mi znać, w parafii, pokazując dzieła, w małych ilościach.

Centra kultury Komunalnych zależnych Gmin wyświetlane są na tyle otwarci na widoku początkujących artystów, a niektóre z nich wyposażone sale wystawowe bardzo dobry program.W dużych miastach, w różnych okręgach wyborczych, listy oczekujących może różnić się od sześciu miesięcy do półtora roku. Zazwyczaj wszystkie wystawy zostały urządzone w okresie 15 dni. W moim przypadku, na początku, jest to jeden z wariantów, który uważam za bardziej interesujące, choć mówią, że czekać rok. Ponadto, byłoby bardzo korzystne, gdyby mógł dostać miejsce w niedalekiej samym Sercu Kulturalnej dzielnicy.

Malarstwo zasługuje na cenną oprawę cenną oprawę

Jeśli szukam w Internecie lokalnych w tym rodzaju, które odbywają się na wystawach, mogę łatwo znaleźć w moim mieście, w dwudziestu lub trzydziestu hoteli, kawiarni, barów i restauracji, w których pokazują zwykle.Typowe lokalne młodzieży mogą być odpowiednie do zdjęcia, rysunku lub malarstwa, które są zwykle oferowane w cenach bardziej przystępnych cenach, niż te, które myślę, oceń moje obrazy olejne.Co do restauracji i kawiarni, społeczeństwa zwracają się do nich w zasadzie do jedzenia lub porozmawiać przy stole negocjacji, chociaż mogą rzucić okiem na ozdoby.Hotele-jest to ciekawa opcja na wystawę , wiem z doświadczenia znajomych/kolegów. Hotel stara się zachować i/lub podnieść swój prestiż w oczach swoich stałych klientów w parze, że im kulturalnych atrakcji.

Najbardziej logiczne jest to, że wśród gości, podróżnik, przechodzącej przez miasto, nie będziesz mieć żadnych klientów, ale środowisko może być dobrym “pułapka na myszy”.To nie jest trudne do uzyskania, że przestaliśmy korzystać z miejsca na kilka dni w zamian oddam im dzieła, w tym mogą pomóc, oferując skromny Agape otwarcia lub dostarczyć nam produkty oraz obrazy na wystawę, na ich koszt, jeśli my sami lub ktoś z twoich znajomych robimy kelnerów.Krótko mówiąc, biorę pod uwagę możliwość, którą mają wszystkie hotele i odrzuceniu innych zakładach żywienia zbiorowego.

 

Comments are closed.