Kilka słów o mnie


Nazywam się Amelia Sakowska. Studiowałam malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Najbardziej fascynują mnie krajobrazy. W swojej twórczości stawiam przede wszystkim na żywe kolory.


Pochodzę z Wisły - małego miasteczka w województwie śląskim. Od najmłodszych lat przebywałam na łonie natury i to właśnie sprawiło, że zaczęłam malować.

Otaczające mnie krajobrazy górskie stały się częstym tematem moich prac malarskich. Przełomowym momentem w moim życiu były lata licealne. To właśnie wtedy postanowiłam, że będę zdawać na studia artystyczne. Od tamtej pory codziennie poświęcam się malarstwu. Moje prace można było zobaczyć na wielu wystawach w Krakowie, jak również w innych miastach w Polsce. Sama również czytam wiele blogów o sztuce jak np. The krasnals i z tego powodu postanowiłam sama spróbować swoich sił w prowadzeniu strony. Mam nadzieję, że się Wam tutaj spodoba!


NAPISZ DO MNIE!
Wszelkie opinie i krytyka dotycząca moich prac mile widziana. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o mojej twórczości zapraszam do zakładki kontakt.
A teraz zaparz sobie herbatę i rozkoszuj się obrazami natury spod mojego pędzla.