Podłogi figuralne kolekcja nadaje się do montażu na ogrzewaniu podłogowym. Łącząc tradycje i najnowsze technologie stworzone podłóg parkiet wykonany z litego 8 mm wierzchniej warstwy klejonej na podstawie jakości wodoodpornej sklejki. Powierzchnia jest szczotkowana, a wykończenie jest olej. Można zobaczyć te produkty, jak również próbki tradycyjnych podłóg artystycznego w naszym shorum. Nic nie zdobi dom i odróżnia ją od innych jako parkietu artystycznego

Początki dekoracji parkietów

Historia zaczyna się od parkietu artystycznego we Francji pod koniec 17 wieku. Następnie marmurowe podłogi w pałacu wersalskiego zostały zastąpione drewnem. Te splecione kwadraty prostokąty budzić zupełnie nowe podejście do produkcji podłóg w arystokratycznych budynków. Nie przypadkowo, wiele firm produkuje dziś repliki słynnego parkietu, najbardziej poprawnie nazywa jej styl „Versailles”. Typowy dla tamtych czasów ekstrawagancji stopniowo doprowadziło do rozwoju coraz bardziej wyrafinowanych piętrach artystycznych pełen kolorów i pięknych ozdób.

Obecnie przetwarzanie drzewa technologia pozwala na wytwarzanie bardzo złożonych kompozycjach dokładnie dopasowanych elementów z różnych lesie. Wielu producentów zwrócili się do cięcia laserem jest bardzo dokładne, ale nie jest preferowane przez tych, którzy posiadają klasyczne leczenie i cięcie. Jest holdingiem tradycji. Dlatego cięcia drewna odbywa się przez maszynę opatentowanej technologii, a drzewo jest wybrana starannie, z uwzględnieniem specyfiki każdego konkretnego projektu.

Produkuje się wszystkie klasyczne elementy artystycznych parkiet – wzorzyste parkietem, rozety i krawężniki. Stopniowo asortyment produktów w tym roku rozszerzony oprócz klasycznych całkowicie masywne podłogi artystyczny Premier Podłogi i rozpoczęła produkcję wielu kształtach i artystycznego parkietu. W ten sposób możliwe stało instalacji na ogrzewaniu podłogowym. Fabryce przetwarzane i naoliwione moduły skrócić czas instalacji. Nowością jest również możliwość wybór grubości masywnej warstwy górnej, co wpływa na końcowy koszt deski podłogowej.

Orzech amerykański jest jednym z najbardziej drogich i pięknych lasów. Typowe dla niego jest głęboki brązowy kolor, ciekawy wzór drewna i dobrą twardość. Orzech amerykański ma bardzo nietypowy kształt i jest bardzo trudno znaleźć dużą wybór bez znaczącego raznotonie SAP i węzłów.

Istnieje kilka rodzajów parkietów:

Wzorzysty

Gniazda

Krawężniki

Konstrukcja figuracji podłogi składa się zwykle z różnymi kształtami geometrycznymi połączone w pięknej wspólnej wizji. Zatem, podłoga staje się bardziej widoczne w jego roli jako solidny fundament dla całego wystroju. Ozdoby mogą zostać usunięte lub kwiatowy i złożone. Niektóre projekty są nawet elementy heraldyczne. Różne elementy mogą być wyróżnione poprzez różne rodzaje drewna – Dąb naturalny klon podstawa do bardzo jasnych obszarach, merbau na czerwonym orzech do szlachetny brąz. Klasyczny wzorzyste posadzki jest solidny i traktowane na miejscu, ale niedawno opracowano nowy zbiór fabrycznie olejowane Parkiet z dwóch warstw. Możliwe jest teraz montaż parkietu artystycznego na ogrzewaniu podłogowym.

Rozetki są również nazywane medaliony. Są one na ogół kształt okrągły lub owalny. Są one wykonane z różnych rodzajów drewna litego, takimi jak inne elementy parkietu artystycznego nie wykorzystać kolorystykę. Wyprostowany złożoną kompozycję w zgodzie z otaczającym środowiskiem. Precyzyjna technologia pozwala na tworzenie prawdziwych dzieł sztuki. Czasem wydaje się niewiarygodne, że tak skomplikowane rysunki zostały osiągnięte wyłącznie przez cięcia mechanicznego i precyzyjnej regulacji elementów. Intarsia mają głębokość 8 mm, co gwarantuje, że podłoga zachowuje swoje piękno nawet po kilku aktualizacjach. Rozety są najczęściej używane jako centralną postacią, wokół której reszty parkietu artystycznego. W zależności od celów i budżetu, jak to możliwe do gniazda umieszczonego w środku podłogi wykonane ze zwykłej podłogi. Dobry jack połączyć z odpowiednim krawężnika. Więc artystyczny poniżej zostaną zakończone.

Krawężnik artystyczny (lub fryz) jest niemal obowiązkowy element parkietu artystycznego. Wykorzystane do wyznaczenia geometrii pomieszczenia lub, aby podświetlić mniejszy obszar zbudowany z parkietu artystycznego. w drugim przypadku, w przedstawionym obszarze jest zamontowany wzorzystą rozetę parkietu lub kombinacji tych elementów. Zewnętrzna część może być wypełniona gładkich podłóg, utrzymując ogólnego wyglądu i wykończenia. Chodniki są skomplikowane kształty z litego drewna klejonego na odpowiedniej podstawie. Dostarczone oddzielne moduły, które są montowane w systemie zapewnia Premier podłogi. To Intarsia także ma głębokość 8 mm. U niektórych gatunków są używane i narożnikach odpowiednich złożonych kompozycji.