Jak zorganizować własną wystawę malarstwa ?
April 9, 2014

Rodzaje malarstwa

Sucha, wosk i olej pastel

Kredki można podzielić na trzy rodzaje – sucha, olej i wosk. Piasek pastel składa się z pigmentu z olejem lnianym od kompresji. Podobnie, suchy, miękki, za wyjątkiem tego, że olej nie jest używany . W centrum kredki wysokiej jakości wosku z pigmentami. Lekka ropa jest materiał, suchej i analog służy do i szkolenia w dziedzinie czysto artystycznej. Ołówek dla nadania efektu miękkiego przejścia i miękkie kolory.

Istnieją dwa główne rodzaje suche pastele: twarde i miękkie. Miękkie pastele wykonane są głównie z czystego pigmentu, z małą ilością spoiwa. Nadają się do szerokich pociągnięć. Ciężka pauza jest bardzo trudne, ponieważ zawierają więcej materiałów kompozytowych. Są one idealne do rysowania, a można wykorzystać masę cienkich linii i dbałość o szczegóły.

Rysunek ołówkiem tekstury na powierzchnię. Te rysunki, jak zwykle w kolor. Papierów wartościowych sygnału, jest dobierana indywidualnie w zależności od zadań. Biały papier przeszkadza nasycenie kolorów podstawowych.

Istnieją trzy rodzaje papieru do pasteli-typu papier ścierny używany do arkuszy grafiki i sprzedać dużych rozmiarach; płyty światło składa się z małych cząstek korki; papier. Można też użyć papieru do akwareli. Papier akwarelowy dobrze użyć do przygotowania kawy lub herbaty.

 

Malowane farbami akrylowymi

Farby akrylowe szybko schną, farby, zawieszonych w akrylowej emulsji polimerowej . Uważa się, że pierwsze farby akrylowe pojawiają się w Niemczech [6] w dwadzieścia lub trzydzieści lat xx wieku można nadal używać . Do użytku komercyjnego i przemysłowego pierwszego farby akrylowe zostały wymyślone w latach 1946 i 1949 farba akrylowa na bazie wody zaczynają sprzedawać się jak farba lateksowa do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń w domu, jednak dyspersji akrylowej, bez użycia lateksu pochodzącego z naturalnego drzewa kauczukowego. W zależności od stopnia polimeryzacji, rozpuszczalników, głównie, toluen lub ksylen, więc kolor Typ został wprowadzony w dziedzinie budownictwa i architektury , wielu artystów i różne firmy zaczynają badać możliwości ich wykorzystania do innych celów i odkryć nowe aplikacje. Farba akrylowa, opracowany specjalnie dla artystów, aby pojawić się na rynku w 1950 roku. W sześćdziesiąt lat xx wieku pojawiają się, farby akrylowe, tak jak наступающая nowoczesne, o wysokiej lepkości. [7]

Akrylowy można wymieszać z wodą do rozcieńczania, jeśli to konieczne. Wykonany jest na bazie żywic syntetycznych, tworzyw sztucznych, poliakryle, co powodować pigment “przyklejają się” do nich, w przeciwieństwie do korzystania z oleju lnianego i innych naturalnych olejów z innymi metodami. Pozwala szybko wysuszyć akrylowy czysty, a także rozpuszczalników. Gdy obraz wyschnie, Kolor czarny.

Akrylowa farba może być stosowana na każdej powierzchni, jeśli nie to gruby. Zawiera, szkła, drewna, metalu, tkanin i innych powierzchni. Dużą zaletą tego typu kolory i zdjęcia z nich, co pozwoli uzyskać pękanie farby, jak to się dzieje z farby olejnej. Jego zaletą jest to, że inne praktycznie nie pachną.

Akwarela

Akwarele (nazywają akwarelowe) malowany farbą, co neguje предоплат w wodzie i szczoteczką na papier i w tradycji Wschodniej ( Chiny , Japonia , Korea ) i często na powierzchni tekstyliów. Podstawowy materiał stosowany w produkcji farb, niesamowicie realistycznie miód i dziąseł. Oprócz klasyczny kolor wody dziś, rozproszone i niezwykle realistyczny ołówek, który dodatkowo wzbogaci możliwości tej technologii.

Odcienie nadają jasne, przestronne. Technika malowania obejmuje zastosowanie farby tak, że świeci na biało podstawą. Podoba mi się gra kolorów więcej, niż podany obwód. Częściej ta podstawa, na której farba jest mokra. W przeciwieństwie do innych platform z techniką, mieszać kolory, łatwo połączyć z gwaszem i rysunek tuszem .

 

Malarstwo Tempera

Zarazy mięsożernych jest dominujący, a podstawowy model powszechne malarstwo w Europejskim Średniowieczu. farby same w sobie są jednym z najstarszych. Przed wynalezieniem i dystrybucji farb olejnych, XV-XVII wieku, atrament temperatury, są główną treścią obrazu. Uważa się, że ojczyzną farbą olejną Afganistanie, a następnie przeniosła się do Europy. Są one bardziej skomplikowane, niż tempera i stopniowo je umieścić. Temperowe farby do tej pory są używane w piśmie Świętym, zwłaszcza w Prawosławiu.

Sarkofagi egipskich faraonów malowane z temperaturą. W indiach znaleziono w graffiti na kamieniu z tego rodzaju sprzętem. Bizantyjskie artyści również korzystać z tej techniki. Wszystkich zachowanych dzieł michała Anioła temperatury jaja.

Było to, że żółtko został dodany pigment . Niektóre pigmenty stosowane w przeszłości, nie są toksyczne. Темперные farby, jak zwykle, szybko wysycha . Historycznie, najczęściej używane na podstawie z drewna. Obecnie przygotowuje się na bazie suchego proszku, naturalnych barwników lub ich syntetyczne odpowiedniki. Ramiennej Podstawy temperatury barwowej przy użyciu emulsji – naturalne (mieszane z żółtka, wody, soki roślin, rzadko-tylko freskach – ropa naftowa) lub sztuczne (kleje, tworzywa sztuczne). Temperatura, malarstwo, różne techniki. Cienką warstwę glazury, ale grube.

Comments are closed.